مختصری از افسانه‌ها در طی دوران فعالیت
انجمن افسانه‌ها چهار، پنج، شش، هفت.. چندین‌ساله که در کنار هم هستیم و شاهد بلوغ افسانه‌هاییم. بلوغ بخشی از رویاهای تک‌تکمان. افسانه‌ها با اهداف بزرگ و بسیاری شکل گرفت. به‌بهانه‌ی ادبیّات و داستان‌نویسی، ایفای نقش‌های مختلف، ترجمه‌ی کتب در جهت ارتقا و اعتلای ژانرهای مدّ نظرش، فصل‌نامه‌ی پُرزحمت و ارزشمندش، مسابقات گونه‌گون و.. امّا، همه‌ی این‌ها بهانه‌اند. همه‌ی این‌ها بهانه‌اند تا افسانه‌ها را به‌یک‌هدف واحد رهنمون سازند: اتحّاد.. رفاقت.. و در نهایت، چیزی که ما به‌آن می‌گوییم: خانواده‌ی افسانه‌ها.
محل تبلیغات در افسانه‌ها، تبلیغات هزینه نیست، سرمایه است!
مختصری از افسانه‌ها در طی دوران فعالیت
انجمن افسانه‌ها چهار، پنج، شش، هفت.. چندین‌ساله که در کنار هم هستیم و شاهد بلوغ افسانه‌هاییم. بلوغ بخشی از رویاهای تک‌تکمان. افسانه‌ها با اهداف بزرگ و بسیاری شکل گرفت. به‌بهانه‌ی ادبیّات و داستان‌نویسی، ایفای نقش‌های مختلف، ترجمه‌ی کتب در جهت ارتقا و اعتلای ژانرهای مدّ نظرش، فصل‌نامه‌ی پُرزحمت و ارزشمندش، مسابقات گونه‌گون و.. امّا، همه‌ی این‌ها بهانه‌اند. همه‌ی این‌ها بهانه‌اند تا افسانه‌ها را به‌یک‌هدف واحد رهنمون سازند: اتحّاد.. رفاقت.. و در نهایت، چیزی که ما به‌آن می‌گوییم: خانواده‌ی افسانه‌ها.

Kelsier

شخصیت سازی مانگا و کمیک(نخسین دور از مسابقات گروه ها)

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 04-26-2015 در ساعت 07:28 PM (202 نمایش ها)
نوشته اصلی توسط هری درسدن مشاهده پست اصلی
نام: اردیبهشتهویت مخفی: اردلان آریاییشغل: حسابدار شرکت بازرگانی پردیسمحل زندگی: اصفهانخانه: آپارتمانی نسبتا بزرگ در مرکز شهرخودرو: پاترول سیاه رنگنژاد: امشاسپند- ایزد پارسی(خدای نظم و آتش)علاقه مند: آتش، نظم، مهربانی، محبت کردن، کمک کردن به مردم دنیا، قوچ.تنفرات:بی نظمی، جنگ، بی عدالتی، مرگ مردم،گناه، گذشته خود، کلاغ ها.بزرگ ترین دشمن: اندر دیوسن:او از اولین موجودات خلق شده در جهان هستی است، سن دقیق اردیبهشت را هیچ کس(حتی خودش) درست نمی داند. اما اردلان آریایی در ظاهر 28 سال دارد.


مشخصات صورت: صورتی تقریبا کشیده با پوستی تقریبا سفید. لپ های کاملا صاف و چانه ای متناسب با صورت کشیده به حالت نیم دایره ای دارد. چشم ها قهوه ای تیره و ابرو ها نازک به رنگ سیاه زغالی. چشم چپش به علت جنگی در سال ها قبل کور شده، زخمی که باعث این اتفاق شده است، از زیر ابرو چپش شروع و در لبه استخوان گونه اش پایان میابد. این زخم هم چشم او را نابینا کرده، همین طور پلک بالایی و پایینی اون را به هم دوخته. بینی او کشیده و کوچک است. لب هایش باریک و کوچک هستند. به علت کم لبخند زدن، یا اخم کردن؛ هیچ چین و چروکی در صورتش دیده نمی شود. صورت اردیبهشت، به جز مواردی خاص، کاملا بی احساس است.مو: موها سیاه تقریبا بلند که به سمت عقب شانه زده می شوند و تا اواسط گردن می رسند. مو­ ی این فرد کاملا پرپشت است.مشخصات ظاهری:قدی در 187 سانتی متری و بدنی تقریبا عضله ای دارد. وزنش حدودا 85 کیلوگرم است. از سینه چپش تا پایین شکم و سمت چپ پهلویش جای سوختگی شدیدی دارد. بر روی عضلانی پشت پای راستش جای سه زخم وجود دارد که در جنگ جهانی اول به وجود آمده اند. دست چپش کمی بلند تر از دست راستش است(در حد 3 یا 2 سانتی متر). زخم ها قدیمی زیادی به قدمت تاریخ نسل بشر بر روی کمرش قرار دارد که به خاطر شرکت در جنگ های مختلف به وجود آمده است. بند اول انگشت کوچک دست چپ اردیبهشت به خاطر جنگ آخرش با اندردیو قطع شده است.لباس در محل کار: وی در محل کار معمولا پیراهن سرمه ای دکمه دار به همراه کت اسپرت سفید به همراه شلوار کتانی به همان رنگ می پوشد. کفش هایش چرمی و به رنگ پیراهنش است. او هیچ وقت لباس کثیف نمی پوشد، همیشه لباس هایش منظم و تمیز هستند.لباس در خانه: اردیبهشت در بیشتر اوقاتی که در خانه اش است، لباس های راحت بر تن دارد. برای مثال لباس مورد علاقه او، پیراهن چسبان سیاه ساده به همراه شلوارک ورزشی به همان رنگ است.اخلاق: اخلاق اردلان آریایی در جامعه بسیار خشک است. به گونه ای که دوستان کمی در محل کار و بیرون از آن دارد. وی خیلی کم می خندد یا عصبانی می شود. هیچ کدام از احساساتش در صورتش نمایان نیست. اردیبهشت ترجیح می دهد، ساکت باشد و کارهایش را انجام دهد. او در عصر حاضر هیچ همدم و دوستی ندارد، زیرا پس از اتفاقات آخرین جنگش، ترجیح می دهد از جامعه و دیگر انسان ها دور باشد و فقط کار خودش را بکند.لهجه: اردیبهشت زبان فارسی را بی نقص و زیبا صحبت می کند. او از زبان امروزی فارسی استفاده کرده. او به سرعت سخن می گوید. حرف هایش رک و پوست کنده است و نظرات خود را با جسارت اعلام می کند.


تُن صدا: صدای اردلان آریایی تقریبا آهسته و ضعیف است، زیرا کم صحبت می کند. اغلب اوقات فقط برای فهماندن منظورش بلند حرف می زند. صدایش در مواقعی که عصبانی است خش دار و در پس زمینه صدایش، صدای جرقه آتش می آید.قدرت بدنی: اردیبهشت به دلیل بدن عضلانی و جنگ های زیادی که در آن حضور یافته است، قدرت زیادی دارد. او به بیشتر فنون رزمی مسلط است، اما ورزشی که در آن حریفی ندارد مشت زنی است. به همین دلیل در مبارزات تن به تن بسیار عالی عمل می کند. او در استفاده از سلاح های گرم حرفه ای است و آن ها را به اسلحه ها کهن همچنین تبر و شمشیر ترجیح می دهد.قدرت ماورایی: وی می تواند با دستانش گلوله های آتشین بسازد و پرتاب کند. در هنگام استفاده از این قدرت، آتش در چشمانش شعله می کشد. همین طور در هنگامی که از نیرویش تمام و کمال استفاده می کند موهای سیاهش آتش گرفته و می سوزند. او در بعضی از موارد، از دهانش آتش پرتاب می کنند، اما بنا به دلایلی سال هاست که این کار را انجام نمی دهد. در دوران قدیم، او شمشیر از جنس آتش داشت که در جنگش مقابل اندر دیو آن شمشیر را از دست داد. ازقدرت های ماورایی دیگر او، می توان به توانایی ساختن مخلوقات آتش اشاره کرد. این مخلوقات، از جنس آتشند و به شکل کلاغ، قوچ و یا گربه وحشی در می آیند و به دشمنان حمله می کنند.احساس مسئولیت: اردلان آریایی به نسبت اطرافیانش احساس مسئولیت می کند، سعی می کند دیوان و اهریمن را از آن ها دور کند، اما به علت قول و قرار هایی که سال ها قبل با خود گذاشته تا با هیچ انسانی دوست نشود، این کار را انجام نمی دهد. اما لازم به ذکر است که او نسبت به همه موجودات عالم هستی احساس مسئولیت می کند و با نابودی بی دلیل، یا گمراه شدن هر کدامشان ناراحت می شود.

*********************
ممنونم که وقت گذاشتین و خوندین، ایده ای که از این کاراکتر توی ذهنمه بسیار بسیار بیشتر از چیزیه که نوشتم. ایده ی یک یونیورس(دنیا) ایرانی از قهرمانان کمیک بومی توی ذهنمه.
باتشکر
برچسب ها: هیچ یک
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات


SEO by vBSEO 3.6.0