مختصری از افسانه‌ها در طی دوران فعالیت
انجمن افسانه‌ها چهار، پنج، شش، هفت.. چندین‌ساله که در کنار هم هستیم و شاهد بلوغ افسانه‌هاییم. بلوغ بخشی از رویاهای تک‌تکمان. افسانه‌ها با اهداف بزرگ و بسیاری شکل گرفت. به‌بهانه‌ی ادبیّات و داستان‌نویسی، ایفای نقش‌های مختلف، ترجمه‌ی کتب در جهت ارتقا و اعتلای ژانرهای مدّ نظرش، فصل‌نامه‌ی پُرزحمت و ارزشمندش، مسابقات گونه‌گون و.. امّا، همه‌ی این‌ها بهانه‌اند. همه‌ی این‌ها بهانه‌اند تا افسانه‌ها را به‌یک‌هدف واحد رهنمون سازند: اتحّاد.. رفاقت.. و در نهایت، چیزی که ما به‌آن می‌گوییم: خانواده‌ی افسانه‌ها.
محل تبلیغات در افسانه‌ها، تبلیغات هزینه نیست، سرمایه است!
مختصری از افسانه‌ها در طی دوران فعالیت
انجمن افسانه‌ها چهار، پنج، شش، هفت.. چندین‌ساله که در کنار هم هستیم و شاهد بلوغ افسانه‌هاییم. بلوغ بخشی از رویاهای تک‌تکمان. افسانه‌ها با اهداف بزرگ و بسیاری شکل گرفت. به‌بهانه‌ی ادبیّات و داستان‌نویسی، ایفای نقش‌های مختلف، ترجمه‌ی کتب در جهت ارتقا و اعتلای ژانرهای مدّ نظرش، فصل‌نامه‌ی پُرزحمت و ارزشمندش، مسابقات گونه‌گون و.. امّا، همه‌ی این‌ها بهانه‌اند. همه‌ی این‌ها بهانه‌اند تا افسانه‌ها را به‌یک‌هدف واحد رهنمون سازند: اتحّاد.. رفاقت.. و در نهایت، چیزی که ما به‌آن می‌گوییم: خانواده‌ی افسانه‌ها.
No Recent Activity

2 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام دوست عزیز. یه کاتر تایپ دارم .می تونید همکاری کنید؟
    منتظر جوابتون هستم
    باتشکر
  2. سلام.
    بله فایل رسید.ولی هنوز نرسیدم نگاه کنم.ممنون از همکاریتون. بازم وقت دارین یه فایل 20 صفحه ای براتون بفرستم؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 2 تا 2
درباره ✿shirin✿

اطلاعات عمومی

درباره ✿shirin✿
ژانر مورد علاقه:
علمی تخیلی
کتاب‌های مورد علاقه:
هری پاتر
ساکنان سیاره سانسار
اشوزدنگه
نویسندگان مورد علاقه:
ار.ال.استاین